Radyo Hosting

Bireysel & Kurumsal Radyo Hosting
Ekonomik fiyat, kalite ve performans: Bireysel radyo hosting

Radyo hosting paketlerimiz arasında yer alan bireysel radyo hostingler ile, radyo yayıncılığına giriş ve başlangıç düzeyi için ihtiyacınıza yönelik en kaliteli hizmeti bulabilirsiniz. Eko 1, Eko 2, Eko 3, Eko 4 ve Eko 5 radyo hosting paketleri, anlık 750 dinleyiciyi karşılayabilecek düzeyde kaliteli ve güçlü bir altyapı sunuyor. Üstelik radyo hosting alanında diğer tüm yayıncılardan bir adım önde olmanızı sağlayacak Şekershell kalitesi ve desteği ile.

Kurumsal Radyo Hosting Paketleri

Geniş kitlelere seslenen bir radyo yayını yapıyorsanız, insanların ses kalitesi ve site altyapısı bakımından en iyi hizmeti görmesini istiyorsanız kurumsal radyo hosting paketlerimizden faydalanabilirsiniz. Radyo hosting alanında yılların deneyimi, kaliteli hizmeti ve profesyonel desteği Şekershell'de sizi bekliyor. Anlık olarak binlerce radyo dinleyicisini ağırlayabileceğiniz paketlerimizden size en uygun olanını seçin.

Ek Hizmetler

Tüm Ek Hizmet alım işlemlerinizi kontrol paneliniz üzerinden, Hizmetlerim > Ek Hizmet alacağınız radyo hosting paketinizi seçerek, eklentiler kısmından görüntüleyebilir ve satın alma işlemini yapabilirsiniz.

Ek Alan(Disk) Hizmetleri

Ek 500MB Alan

Yıllık satın alınabilir.

20 / YIL

Ek 1 GB Alan

Yıllık olarak satın alınabilir

30 / YIL

Ek 2 GB Alan

Aylık veya Yıllık olarak satın alınabilir

5 / AY
45 / YIL

Ek 5GB Alan

Aylık veya Yıllık olarak satın alınabilir

10 / AY
100 / YIL

Ek 10 GB Alan

Aylık veya Yıllık olarak satın alınabilir

17 / AY
170 / YIL

Ek 20 GB Alan

Aylık veya Yıllık olarak satın alınabilir

35 / AY
350 / YIL

Kaliteli ve Ucuz Radyo Hosting

Radyo hosting alanında en iddialı, en uygun fiyatlarla internet üzerinden canlı radyo yayını altyapısını sağlıyoruz. Birçok referans, piyasa ortalamasının çok altında uygun fiyatlı tekliflerimiz, her projeye uygun farklı paketlerimiz ile bizimle iletişime geçmeden, radyo yayınına başlamayın!


Kesintisiz Radyo Hosting

Radyo yayınında kesintisiz ve kaliteli hizmet için, sunduğumuz hosting paketlerini incelemelisiniz. Günün her anı teknik destek sunan profesyonel ekibimiz ile, kesintisiz bir radyo yayını yapabilmeniz için en uygun web radyo hosting altyapısını sunuyoruz.


Deneme Radyo Hosting

Radyo Hosting hizmetinin performansını merak ediyorsanız, deneme hosting paketimizden faydalanıp radyo yayını konusunda Sekershell kalitesini test edebilir, içiniz rahat bir şekilde paketlerimizden size uygun olanı satın alabilirsiniz.


Online Destek

SEKERSHELL'in sunduğu hizmetlerde kanıtladığı teknik destek farkını yaşamnız ve istediğiniz anda telefon, ticket bildirimleri ve online kanallardan ulaşabileceğiniz destek ekibinin avantajlarından faydalanmanız için biz hazırız.

Yardıma ihtiyacınız varmı ? 0 (850) 885 08 99 Arayarak Uzman kadromuz ile hemen görüşebilirsiniz.

Radyo hosting nedir?
İnternet üzerinden online, yani çevrimiçi radyo yayını yapabilmeniz için uygun web hosting altyapısına radyo hosting denir.
Radyo yayınınızı hangi programlar ile yapabilirsiniz?
Radyo hosting aldıktan sonra kurulum için çeşitli araçlar kullanmanız gerekmektedir. Winamp, sam2, sam4 gibi altyapılarla kolay ve hızlı bir şekilde radyonuzu yönetebilirsiniz.
Radyo hosting paketi ile neler yapabilirsiniz?
İnternet üzerinden milyonlarca kişiye radyo kanalınız üzerinden yapacağınız yayınla ulaşabilirsiniz.
Ses kalitesi ve diğer radyo teknik detaylarını kendiniz belirleyebilirsiniz.
Yayın akışını ve diğer tüm radyo konseptini belirleyebilir, DJ'lik yapabilirsiniz.
Radyo Hosting paketi kurulum süresi ne kadardır?
Sekershell Radyo Hosting, birçok radyoya hosting hizmeti veren bir bilişim firması olarak kısa süre içinde kurulum işlemini tamamlamaktadır. Ödemeyi yapmanız ve faturanızın oluşturulmasının ardından, kurulum işlemi çok kısa sürede tamamlanmaktadır.
Online radyo yayını için resmi bir işlem yapmanıza gerek var mı?
İnternetten radyo yayını için hiçbir işlem yapmanıza gerek yoktur. Destek ekibimiz, bu konuda ve her konuda size desteğini sağlamaktadır.
İnternetten radyo yayınında frekans yapılandırmasına gerek var mı?
İnternet radyolarında, karasal radyo yayınlarındaki gibi frekans düzenlemesine gerek yoktur. Yayınınızı yalnızca radyo yayını yapacağınız web sitesi üzerinden sağlayacağınız için, frekans gibi bir yapıya ihtiyacınız yoktur.