Alt Yapımız


ŞEKER SHELL İNTERNET BİLİŞİM HİZMETLERİ, teknik altyapı olarak oldukça dikkatli ve kararlı adımlar atarak günümüz teknolojisine uygun en ileri cihazların kullanımına özen göstermektedir. Sağladığı hizmet bakımından atacağı her adımı hesaplayarak atmakta olan firmamız, ön görülü olarak hareket etmekte ve gerekli olan tüm sistemsel gereksinimleri kullanmaktadır. Sunucularımızda işletim sistemi olarak Windows veya Linux kullanılmaktadır. Bütün ürünlerimizde Intel, AMD, HP, Dell, Cisco'nun da aralarında yer aldığı ve her biri alanında uzmanlaşmış, kaliteli hizmet sunan markaları tercih etmekteyiz.

Hosting alanında sağlanan hizmetler çerçevesinde dikkat edilmesi gereken en temel şey, teknolojik olarak yapılan çalışmaların oldukça kaliteli bir şekilde yapılmış olmasıdır. Özellikle alt yapı noktasında yapılan çalışmalarda son teknolojiye sahip cihazların kullanılıyor olması ve bu cihazların da aynı zamanda kaliteli markalar arasından tercih edilmiş olması gerekmektedir. Bu durumun aksinin görüldüğü hosting firmalarında zaman zaman aksaklıkların yaşandığı ve bu aksaklıklardan dolayı da hosting firmasını kullanan web sitelerin sorunlarla karşı karşıya kaldığı bilinmektedir.

Şeker Shell olarak biz, teknolojiyi yakından takip ederek yaşanan son gelişmeleri ve güncellemeleri anında sunucularımıza uygulayarak günümüz teknolojisinden geri kalmıyoruz. Cihazlarımız teknolojik olarak tüm gereksinimleri karşılıyorken aynı zamanda ileri düzeyde yapılacak işlemleri de kaldırabilecek bir boyuta sahiptir. Alt yapı olarak oldukça sağlam bir zemine ev sahipliği yaptığımız için aynı zamanda kullanıcılarımızın da bu anlamda herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmamasına yardımcı oluyoruz.

Bu sağlam ve teknolojik altyapı çalışmalarıyla birlikte aynı zamanda teknik destek ekibi olarak da son derece profesyonel ve işini seven çalışma arkadaşlarımızla, kullanıcıların zaman zaman yaşadığı sorunlara çözüm üretiyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın her biri kendi alanında gerekli deneyime sahip, yeterince iş bilgisi bulunan ve bunlarla birlikte en önemlisi işini severek yapan kişilerden oluşmaktadır. Burada ki sistem tamamen müşteri odaklı çalıştığı için “Bahane değil, çözüm üretilmektedir.”

Kullanıcıların karşılaştığı sorunlara bahaneler üreterek günü kurtarmak yerine müşteriyi dinleyen, sorunu iyi anlayan ve bu soruna en hızlı çözümü sunan bir teknik destek ekibine sahip olarak verdiğimiz bu hizmet, tamamen kullanıcılarımızın daha iyi bir hizmet alabilmesi içindir. Sağlanan bu hizmetler 7 / 24 kesintisiz olarak sağlanacağı için istediğiniz zaman dilimi içerisinde teknik destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bizlere telefon numaralarımız üzerinden ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda Eposta veTicket desteği ile sorunlarınız uzman ekibimize iletebilirsiniz.

Bu aşamadan sonra karşılaştığınız sorun, teknik ekip çalışanlarımız arasında uzmanlık alanı olan arkadaşımıza yönlendirilerek sorunun en kısa süre içerisinde çözümü sağlanacaktır. Yapılan işlemlerden sonra tarafınıza gerekli bilgilendirmeler yapılacak ve sorun olup olmadığı ya da sorunun neden kaynaklandığı ile ilgili olarak açıklamalar yapılacaktır.

ödeme seçenekleri