EKONOMİK HOSTİNG-1
EKONOMİK HOSTİNG-2
EKONOMİK HOSTİNG-3
EKONOMİK HOSTİNG-4
EKONOMİK HOSTİNG-5

Öne Çıkan Web Hosting Özellikleri

Tüm paketlerin öne çıkan bazı özellikleri aşağıda listelenmiştir.

Türkçe Kontrol Paneli


Arka planda kurulum Türkçe olarak hazırlanır. Sayfalar, dokümanlar ve ulaşmak istediğiniz arka yüz tamamen Türkçedir.

SSD Disk Performansı


SSD Disk yüksek performans sunar. Hızlı çalışan siteniz işlemlerinizi hızlı yapmanızı sağlarken Google için de yanıt algoritmasını etkiler.

Tek Tıkla Kurulum


Wordpress, Opencart ya da farklı alt yapıda yönetim paneliniz olsun! Hazır tüm tasarımları saniyeler için kurup sitenizi hizmete sunarsınız.

Ücretsiz SSL


Güvenlik başta gelir! Bu nedenle SSL sertifikanızı ücretsiz olarak size sunuyoruz. Sunucu ve alıcı bilgileri şifrelenerek korunuyor.

Ücretsiz Taşıma


Hosting taşıma işlemleri konusunda profesyonel teknik desteğimiz ile, taşıma işlemlerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Ücretsiz Yedekleme


Haftalık ya da aylık olarak tüm verileriniz yedeklenecektir. Bu da herhangi bir sorunda yedeklenen siteyi geri yüklemenizi sağlar.

AntiSpam ve Vürüs Koruması


Güvenlik başta gelir demiştik! Elbette sizi kötü yazılımlardan da koruyacağız. Spam ya da virüs korumamız sitenizi güvenli kılar.

7/24 Destek


Müşteri hizmetlerimiz tek tıkla yanınızda! Ana sayfada bulunan 7/24 Destek Merkezi’mize tıklayın ve soru ya da sorunları paylaşın.

%99,7 Ulaşabilirlik


Maksimum seviyede güvenlik sağlarken yine maksimum oranda ulaşılabilirlik sunuyoruz. Sitenize her an her dakika ulaşılabilir.

Hosting Hizmetinde Aramanız Gereken Özellikler?

Her hosting sağlayıcısı, hizmet verdikleri özelliklere bazı önemli noktalar ekler. Ancak, web siteniz için aralarında en iyi olan hosting firmasını bulmanız adına aşağıdaki faktörleri bulmanız gerekir.
1. Kaynak
Paylaşılan sunucularda yerleşik ekonomik web hosting paketleri olmalıdır. Bu hizmet esnek bant genişliği sunmalı, web sitesi ve e-posta hesaplarını depolamalıdır. Biz, müşteri bütçesinden ödün vermeden uygun miktarda kaynak sunabiliyoruz!
2. Yükleme Hızı
Google’da iki saniyelik gecikme bile web sitenizin potansiyel müşterilerini kaybetmesine neden olur Her şey yıldırım hızında olmalıdır. İşte hosting hizmetimiz de anında sayfa yükleme ile bunu yapar!
3. Çalışma Süresi Yüzdesi
Sayfalar hızlı yüklense bile müşteriler siteye erişemiyorsa, bunun değeri olmaz. Ulaşılabilirlik en az %99,94 olmalıdır. Ve biz de bu %99,97’dir!
4. Web Sitesi Transferi
Sitenizi önceki sunucudan yenisine aktarmak için fazladan ücret almayan web hostinge ihtiyacınız olacak. Siteyi ana bilgisayardan diğerine taşımakkarmaşıktır ama bunu biz ücretsiz yapıyoruz!
5. Yedekleme
Sitenizi günlük, haftalık ya da aylık olarak yedeklemeniz gerekir. Bu hizmeti sunmayan firmadan hemen uzaklaşın. Bu hizmeti ücretli sunuyorsa bir daha düşünün. Çünkü biz ücretsiz yedekliyoruz.
6. Müşteri Desteği
Aktif ve bilgili müşteri desteği her web hosting hizmeti için çok önemlidir. Siteler beklenmedik anda sorun çıkarabilir. Destek ekibi zamanında yardım etmezse işiniz için çok büyük kayıplara neden olacaktır. Bu nedenle 7 gün 24 saat müşteri desteği sunuyoruz!
7. Güvenlik Önlemleri
Web sitesi için en standart güvenlik önlemi ücretsiz SSL sertifikasına sahip olmaktır. Bu zorunlu özelliktir ama çoğu hosting şirketi sunucu ya da hosting ağını taratmaz. Biz anında kötü amaçlı yazılımı tespit edip kaldırıyoruz ve siber saldırılara karşı sitenizi savunuyoruz.
8. Fiyatta Uygunluk
Hosting firması seçerken uygun fiyatlı hosting ücretlendirmesi olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü şişirilmiş fiyatlarla minimum hizmet sunulabilir. Ama biz işlemlerimizi ekonomik bütçede tutuyoruz ve yapacaklarımız hakkında %100 şeffaflığa sahibiz.

Paket Özelliklerini Karşılaştırın

EN ÇOK SATILAN
GENEL ÖZELLİKLER EKONOMİK-1 EKONOMİK-2 EKONOMİK-3 EKONOMİK-4 EKONOMİK-5
Disk Alanı 1 GB 2 GB 5 GB 10 GB Limitsiz
Aylık Trafik 50 GB 80 GB 150 GB 250 GB Limitsiz
Barındırabilir Site 1 2 3 5 1
Alt Alan Adı (Subdomain) Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Park (Eş) Alan Adı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Ücretsiz SSL
E-POSTA ÖZELLİKLERİ
E-Posta Hesabı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
E-Posta Başına Kota 500 MB 1 GB 1 GB 1 GB 1 GB
Toplam E-Posta Kotası 1 GB 1 GB 2 GB 2 GB 2 GB
Saatlik Gönderim Limiti 100 100 100 100 100
SMTP
POP3
IMAP
E-Posta Yönlendirme
Otomatik Yanıtlayıcı
Webmail Erişimi
Spam Filtresi
Antivürüs
Veritabanı
MySQL Adeti 10 Adet Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Databese Başına Boyut 500 MB 1 GB 2 GB 3 GB 3 GB
MySQL Sürümü 5.6 - 10.2 MariaDB 5.6 - 10.2 MariaDB 5.6 - 10.2 MariaDB 5.6 - 10.2 MariaDB 5.6 - 10.2 MariaDB
phpMyAdmin
<> Script
PHP Sürümleri 5.4 - 8.x 5.4 - 8.x 5.4 - 8.x 5.4 - 8.x 5.4 - 8.x
İstenilen PHP Sürümünü Kullanma
.htaccess & Mod_Rewrite
CGI / Perl
Zend Optimize
IonCube
Yönetim
Kolay Yönetim Paneli
Web Kontrol Paneli cPanel / DirectAdmin cPanel / DirectAdmin cPanel / DirectAdmin cPanel / DirectAdmin cPanel / DirectAdmin
Dosya Yöneticisi
DNS Yönetimi
FTP Yönetimi
E-Posta Yönetimi
Webalizer
Özel Hata Sayfaları
Tek Tıkla Kurulum
Hazır Uygulamalar
Panel Üzerinden Yedekleme
İstatistik Yazılımları
Kaynaklar
INODES(Dosya Adeti Limiti) 150.00 150.00 150.00 150.00 150.00
Dosya Başına Maksimum Boyut 100 MB 100 MB 100 MB 100 MB 100 MB
Lokasyon Türkiye Türkiye Türkiye Türkiye Türkiye
Depoloma Birimi SSD SSD SSD SSD SSD
Kapasite 2x10 Gbit/s 2x10 Gbit/s 2x10 Gbit/s 2x10 Gbit/s 2x10 Gbit/s
Network Uptime %99 %99 %99 %99 %99

199.00 ₺

149.00₺ / Yıl

SATIN AL

289.00 ₺

189.00₺ / Yıl

SATIN AL

389.00 ₺

259.00₺ / Yıl

SATIN AL

479.00 ₺

319,00₺ / Yıl

SATIN AL

509.00 ₺

339.00₺ / Yıl

SATIN AL

Sıkça Sorulan Sorular

Web site sahibi olabilmek için öncelikle site.com şeklinde alan adı(domain)niz bulunması gerekiyor, eğer herhangi bir alan adına sahip değilseniz, Web sitemizde yer alan Alan adı sorgulama kısmından belirlemiş olduğunuz ismi sorgulayabilir ve uygunluk durumunu kontrol ederek alan adı tescil işleminizi tamamlayabilir ve hosting siparişinizi verebilirsiniz.
DNS Sunucu bilgileri Sipariş sonrasında size gönderilecek olan kullanıcı bilgileri e-postasında yer alacaktır
Elbette, istediğiniz zaman taşıma işleminizi Teknik Departmanımız hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirecektir ve akabinde bilgilendirecektir. Bu işlem için gerekli erişim bilgilerinizi bize iletmeniz yeterlidir.
Evet , Satın alınan Hosting hizmetinizi dilediğiniz zaman farklı bir alan adı ile değiştirmeniz mümkün, Bu işlem için panelinizden bize destek bildirimi oluşturmanız yeterlidir.
Web Hosting sunucularımız Türkiye ve Fransa Lokasyonludur.
Evet isteğe bağlı olarak özel ip hizmeti sağlamaktayız, Ek Hizmetler sayfamızı görüntüleyebilir veya bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Elbette, Dilediğiniz zaman düşük veya yüksek farklı bir web hosting paketi ile yönetim paneliniz üzerinden otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Evet, Web Sitenize dilediğiniz kadar sınırsız olarak, aynı sayfa içeriliğini gösteren (Park Domain) yönlendirmesi yapabilirsiniz.

ödeme seçenekleri