ÜRÜN cPu RAM SSD Disk Trafik Lokasyon Ücretlendirme
Cloud-1 2 Core E5 Xeon CPU 1 GB 20 GB SSD / NVME Disk Limitsiz100 Mbit/s TR / DE / FR

107.50 / ay 129.00 / ay İlk ay %20 İndirim!

Satın Al
Cloud-2 4 Core E5 Xeon CPU 2 GB 40 GB SSD / NVME Disk Limitsiz100 Mbit/s TR / DE / FR

211.00 / ay 254.00 / ay İlk ay %20 İndirim!

Satın Al
Cloud-3 4 Core E5 Xeon CPU 4 GB 60 GB SSD / NVME Disk Limitsiz100 Mbit/s TR / DE / FR

365.00 / ay 439..00 / ay İlk ay %20 İndirim!

Satın Al

Kendi Cloud Server Paketini Oluşturmak İster misin?


İhtiyaçlarınıza uygun olarak cPu, RAM, Disk Alanı ve Panel gibi tercihlerinizle özelleştirilmiş Cloud Server paketinizi oluşturun! Detaylı bilgi için hemen Destek Merkezi'ne ulaşın. Uzman ekibimiz, ihtiyaçınıza uygun en ideal çözümleri sunmak için burada!

Destek Merkezi
Cloud-4 4 Core E5 Xeon CPU 8 GB 90 GB SSD / NVME Disk Limitsiz100 Mbit/s TR / DE / FR

536.00 / ay 644.00 / ay İlk ay %20 İndirim!

Satın Al
Fırsat Ürünü NET %25 INDIRIMCloud-5 4 Core E5 Xeon CPU 12 GB 100 GB SSD / NVME Disk Limitsiz100 Mbit/s TR / DE / FR

640.00 / ay 769.00 / ay İlk ay %20 İndirim!

Satın Al
Fırsat Ürünü NET %25 INDIRIMCloud-6 8 Core E5 Xeon CPU 32 GB 120 GB SSD / NVME Disk Limitsiz100 Mbit/s TR / DE / FR

974.00 / ay 1169.00 / ay İlk ay %20 İndirim!

Satın Al
Fırsat Ürünü NET %40 INDIRIMCloud-7 12 Core E5 Xeon CPU 64 GB 250 GB SSD / NVME Disk Limitsiz100 Mbit/s TR / DE / FR

1332.00 / ay 1599.00 / ay İlk ay %20 İndirim!

Satın Al
Fırsat Ürünü NET %45 INDIRIMCloud-8 16 Core E5 Xeon CPU 128 GB 350 GB SSD / NVME Disk Limitsiz100 Mbit/s TR / DE / FR

2332.00 / ay 2799.00 / ay İlk ay %20 İndirim!

Satın Al

Öne Çıkan Cloud Server Özellikleri

Tüm paketlerin öne çıkan bazı özellikleri aşağıda listelenmiştir.

%100 SSD Disk


Yüksek performanslı ve diğerlerine göre daha güvenli olan kiralık sunucumuzda %100 SSD disk ile toplam yoğunluktan etkilenmezsiniz.

Üstün Performans


Sunucunuzda barınan web sitelerinizde yüksek performansı sağlayan güçlü network alt yapısı sunuyoruz.

Ücretsiz Taşıma


Sunucu taşıma işlemleri konusunda profesyonel teknik desteğimiz ile, taşıma işlemlerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Hızlı Teslimat


Modern tekniklerle hazırlanmış olan sunucularımızda uygun yazılım ve donanım sayesinde kısa zamanda kendi sunucunuz hazır.

7/24 Teknik Destek


Güvenlik ve sunucu yönetiminde uzman olmasanız da olur. Alanında deneyimli olan ekibimiz her an size yardım için hizmetinizde.

En Uygun Fiyat


Linux ve Windows tabanlı sunucu paketlerimizde sizin için en uygun fiyatı sağladığımızdan eminiz. Üstelik indirimlerimizi yakalayabilirsiniz.

En iyi Bulut Sunucu Hizmetleri


Cloud Server (Bulut Sunucu) sayesinde daha önce hiç olmadığı kadar hıza ve performansa sahip olacaksınız. "Bilişim Çağı" olarak isimlendirilen günümüzde bu sistemin kullanılması, insanlara sorunsuz bir hizmet sunabilmek adına oldukça başarılı bir çalışmanın ürünüdür. Bu sayede verilere hem kolay bir şekilde hem de dilediğiniz yerden ulaşabilme ayrıcalığını yakalamış olacaksınız. Bu sistem sayesinde donanım arızalarından hiçbir şekilde etkilenmeyeceksiniz. Her bilginin yedeklendiği ve aynı zamanda yedeklenen bu yedeğinde yedeklendiği profesyonel Cloud Server (Bulut Sunucu) sayesinde donanım arızalarından herhangi bir şekilde etkilenmeniz söz konusu olmayacaktır.

Depolama alanı ile ilgili olarak daha önce harcadığınız yüksek ödemeli maliyetlerden kurtulabilirsiniz. Dünya genelinde oldukça yaygın bir şekilde kullanılan ve sanal platformlar üzerinden yönettiğimiz bulut sunucular ile hızlı, esnek ve güvenli bir yönetim sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte bu alanda yapacağınız “Yönetim” hususunda almak istediğini desteği de yine Şeker Shell olarak biz sağlamaktayız.

Bulut Sunucu Kiralama - Bazı Avantajları

Cloud Server (Bulut Sunucu) sayesinde web sitelerinizin sunucu yönetimi, teknik destekleri ve genel yönetimi gibi zorunlu hususlarda oldukça pratik ve bir o kadarda tasarruflu hizmet almış olacaksınız. Özellikle günümüzün en önemli ayrıcalıklarından birisi olan “Hız” konusunda oldukça başarılı bir şekilde hizmet verebilir duruma gelebilirsiniz. Cloud Server (Bulut Sunucu) özellikle kullanım açısından oldukça pratiklik sağlar. Bununla birlikte kullanımı bakımından diğer sunucu modellerinden herhangi bir farklı olmamasına rağmen benzer sistemlere nazaran oldukça fazla avantajı bulunur. Donanım arızası oluşmaması, veri kaybı yaşatmaması, uygun maliyetli olması avantajlarından sadece birkaçıdır.

Şeker Shell olarak profesyonel ve işini severek yapan teknik destek ekibimizle Cloud Server (Bulut Sunucu) kiralama ürünlerimizle ilgili 7/24 iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sağlamış olduğumuz gerek yazılı gerekse telefon üzerinden canlı destek hizmeti sayesinde konuyla ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevabını bulmanızı sağlıyoruz. Yapacağınız seçim sırasında yönetimsel olarak belirleyebileceğimiz özel parametreler ile, ihtiyacınıza göre bir server seçiminde bulunabilir ve bununla ilgili gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

En iyi Cloud Server paketlerinden birisini seçerek verilerinizin korunması, transfer süresinin daha hızlı bir şekilde tamamlanması ve trafik sorunuyla karşı karşıya kalmadan web sitelerinizin yüksek kapasiteli bir platform haline gelmesini sağlayabilirsiniz.

ödeme seçenekleri