EKOBAYI HOSTİNG-1
EKOBAYI HOSTING-2
EKOBAYI HOSTING-3
EKOBAYI HOSTİNG-4

PRO Linux Reseller Hosting Paketleri


PROBAYI HOSTİNG-1
PROBAYI HOSTING-2
PROBAYI HOSTING-3
PROBAYI HOSTİNG-4

Öne Çıkan Reseller Hosting Özellikler

Tüm paketlerin öne çıkan bazı özellikleri aşağıda listelenmiştir.

Türkçe Kontrol Paneli


Arka planda kurulum Türkçe olarak hazırlanır. Sayfalar, dokümanlar ve ulaşmak istediğiniz arka yüz tamamen Türkçedir.

SSD Disk Performansı


SSD Disk yüksek performans sunar. Hızlı çalışan siteniz işlemlerinizi hızlı yapmanızı sağlarken Google için de yanıt algoritmasını etkiler.

Tek Tıkla Kurulum


Wordpress, Opencart ya da farklı alt yapıda yönetim paneliniz olsun! Hazır tüm tasarımları saniyeler için kurup sitenizi hizmete sunarsınız.

Ücretsiz SSL


Güvenlik başta gelir! Bu nedenle SSL sertifikanızı ücretsiz olarak size sunuyoruz. Sunucu ve alıcı bilgileri şifrelenerek korunuyor.

Ücretsiz Taşıma


Hosting taşıma işlemleri konusunda profesyonel teknik desteğimiz ile, taşıma işlemlerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Ücretsiz Yedekleme


Haftalık ya da aylık olarak tüm verileriniz yedeklenecektir. Bu da herhangi bir sorunda yedeklenen siteyi geri yüklemenizi sağlar.

AntiSpam ve Vürüs Koruması


Güvenlik başta gelir demiştik! Elbette sizi kötü yazılımlardan da koruyacağız. Spam ya da virüs korumamız sitenizi güvenli kılar.

7/24 Destek


Müşteri hizmetlerimiz tek tıkla yanınızda! Ana sayfada bulunan 7/24 Destek Merkezi’mize tıklayın ve soru ya da sorunları paylaşın.

%99,7 Ulaşabilirlik


Maksimum seviyede güvenlik sağlarken yine maksimum oranda ulaşılabilirlik sunuyoruz. Sitenize her an her dakika ulaşılabilir.

En iyi ve Ucuz Web Reseller Hizmetleri


Web Reseller özellikle son dönemlerde oldukça yaygın kullanılan ve yeni girişimcilerin ilk tercihi olma özelliğini elinde bulunduran bir sistemdir. Bu sistemin bu kadar çok yaygın olarak kullanılması ve kullanıcılar arasında oldukça memnuniyet uyandırmasının en önemli sebebi ise Web Reseller Hostingin düşük maliyetli ve genel kolaylıkları olmasıdır.

Bununla birlikte aynı zamanda kiralamış olduğunuz Web Reseller sadece bir siteniz için değil elinizde bulunan ya da farklı projeleriniz için kullandığınız web sitelerinizin barınması noktasında da kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kiraladığınız alanı aynı zamanda farklı kişilere satabilmeniz de söz konusudur.

Web Reseller (Bayi Hosting) genel olarak kendi web hosting hizmetini sağlamak isteyen girişimciler tarafından kullanıldığı gibi aynı zamanda mevcut web geliştiriciler ile markalarına ek hizmet alanı kazandırmak isteyen tasarımcılar tarafından da tercih edilmektedir.

Web Reseller (Bayi Hosting) Kullanımının Faydaları Nelerdir?

Web reseller hosting kullanımının en büyük faydalarından birisi maddi gelir elde edebileceğiniz bir sistem olmasıdır. Bu durum da özellikle yeni girişimciler için oldukça faydalı bir adım olarak değerlendirilmektedir. Bununla birlikte yeni oluşturduğunuz ya da mevcut durumda bulunan markanızın, kurumsallaşması adına önemli katkıları olacaktır.

Kiraladığınız Web Reseller (Bayi Hosting) sayesinde tıpkı bir web hosting sağlayıcısı gibi davranmaya başlayarak, kolay bir şekilde kar elde edebileceksiniz. Aynı zamanda dilediğiniz şekilde kendi hosting planlarınızı ve paketlerinizi oluşturarak müşterilerinize göre uyarlamalar yapabilirsiniz Bu durum aynı zamanda sizin çeşitli paketler şeklinde ayarlamalar ile ortaya çıkardığınız hosting paketleri ile yeni kullanıcılar bulmanıza ve bu sayede markanızı geliştirmenize yardımcı olacaktır. Düşük maliyetler ile elde ettiğiniz hizmeti daha yüksek bir orana satışa sunarak yüksek getiri ve bununla birlikte düzenli bir şekilde maddi gelir akışının oluşmasını sağlayacaksınız.

Sıkça Sorulan Sorular

DNS Sunucu bilgileri Sipariş sonrasında size gönderilecek olan kullanıcı bilgileri e-postasında yer alacaktır
Elbette, istediğiniz zaman taşıma işleminizi Teknik Departmanımız hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirecektir ve akabinde bilgilendirecektir. Bu işlem için gerekli erişim bilgilerinizi bize iletmeniz yeterlidir.
Kredi Kartı ödeme seçeneği ile tamamlanan tüm hosting hizmetleri anlık olarak aktif edilir kullanıcı bilgileriniz size e-posta olarak yollanmaktadır
Banka Havalesi ödeme seçeneği ile tamamlanan siparişiniz için sipariş sonrası ödeme bildirim formunu doldurmanız yeterlidir, Destek departmanımız en hızlı şekilde bildiriminizi görüntüleyip gerekli kontrolleri sağladıktan sonra hosting kullanıcı bilgileriniz size e-posta yoluyla gönderilecektir.
Web Bayi Hosting sunucularımız Türkiye ve Fransa Lokasyonludur.
Evet isteğe bağlı olarak özel ip hizmeti sağlamaktayız, Ek Hizmetler sayfamızı görüntüleyebilir veya bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Elbette, Dilediğiniz zaman düşük veya yüksek farklı bir web hosting paketi ile yönetim paneliniz üzerinden otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

ödeme seçenekleri