Sertifika

Teslimat

Site
Mührü

Subdomain

Belge
Gerekli

ÜCRETLENDİRME

Sunucu Paketleri (Linux & Windows)
rapidssl RapidSSL Hemen $16.99 /Yıl $12.99 /Yıl Satın Al
rapidssl Wildcard Hemen $129.99 /Yıl $99.99 /Yıl Satın Al
comodo PositiveSSL Hemen $14.99 /Yıl $9.99 /Yıl Satın Al
comodo PositiveSSL - Wildcard Hemen $123.99 /Yıl $94.99 /Yıl Satın Al
comodo EV SSL Hemen $229.99 /Yıl $179.99 /Yıl Satın Al

SSL Sertifikası - Öne Çıkan Özellikler

Tüm paketlerin öne çıkan bazı özellikleri aşağıda listelenmiştir.

Google'da Yükselin


SSL sertifikası bulunan site Google için güvenli kabul edilir ve sertifikasız ya da sertifikası sonlanmış siteleri düşürürken sizi yükseltir.

Güçlü Şifreleme


Verilerinizin güvenliği sitenizin güvenliği demektir. Üyelik gibi, alınan, transfer edilen her veri otomatik olarak şifrelenir.

Ücretsiz Kurulum


Satın alınan SSL sertifikası için Teknik ekibimiz tarafından ücretsiz kurulum desteği sağlanmaktadır.

Tüm Bankalarla Uyumlu


Ödeme yapılan müşteri odaklı bir siteniz varsa, kişisel ve banka bilgileri güvenliği sağlanırken tüm bankalar ile sorunsuz çalışır.

%99,9 Tarayıcı Uyumluluğu


Yandex, Safari, İnternet Explorer, Google gibi çok sayıda tarayıcıdan sitenize giriş yapılacaktır. Bu sertifika her alanda sizi korur.

En Uygun Fiyat


Uygun fiyat şirket politikalarımızdan biridir. Kalitenin parayla ölçülemeyeceğine inanıyoruz. Hayallerinizi uygun fiyatlarla koruyoruz.

SSL Nedir ?

SSL, internet trafiğini şifrelemek ve sunucu kimliğini doğrulamak için kullanılan protokoldür. HTTPS web adresine sahip her web sitesi SSL / TLS kullanır.
SSL Sertifikası Kurarken Neler Yapmış Oluyoruz?

SSL sertifikası aldığınızda özel anahtar,verilerin şifrelenmesi ve şifresinin çözülmesi için kullanılan uzun karakter dizeleridir. Genel anahtarla şifrelenmiş veriler yalnızca özel anahtarla çözülebilir.
Şekershell güvenlikle ilgili oluşturulan, kalitesi kanıtlanmış SSL/ TLS hizmetini ayrıca kurumsal SSL sertifikası ile kurumsal müşteriler için özelleştirilmiş olarak sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

SSL sertifikası aldığınızda hosting hizmetini bizden alma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Dünyanın neresinden hosting hizmeti alıyor olursanız olun , sertifikamızı kurabilirsiniz.
Evet SSL Sertifika satın alma işleminiz sonucunda gerekli erişim bilgilerinizi destek departmanımıza iletmeniz yeterlidir.
RapidSSL sertifikası için alan adınızın olması yeterlidir. Fakat EV sertifikalarının onay prosedürleri farklıdır. Şirketinizin legal olarak varlığını ve çalıştığının ispatı istenmektedir. Detaylı bilgi için Destek Ekibimize ulaşabilirsiniz.
Evet, SSL tüm bankalarla uyumludur.
Tarafınıza gönderilen mesajı onayladıktan sonra işlemler yaklaşık 10 dk. sürmektedir.

ödeme seçenekleri