RADYO HOSTİNG-1
RADYO HOSTİNG-2
RADYO HOSTİNG-3
RADYO HOSTİNG-4
RADYO HOSTİNG-5

Pro Radyo Hosting Paketleri


RADYO HOSTİNG-6
RADYO HOSTİNG-7
RADYO HOSTİNG-8
RADYO HOSTİNG-9
RADYO HOSTİNG-10

Öne Çıkan Radyo Hosting Özellikleri

Tüm Radyo Hosting paketlerin öne çıkan bazı özellikleri aşağıda listelenmiştir.

%99,9 Kesintisiz Yayın


Yayınınız kesilmesin! Neredeyse kusursuz yayın için radyo hosting hizmetimiz son teknolojiden yararlanılarak geliştirildi.

Kolay Yönetim Paneli


Kolay yönetilebilir arayüz ile işleriniz kolaylaşır. Radyonuzun tüm ayarlarını bu Türkçe panel üzerinden yapabilirsiniz.

Auto DJ Özelliği


Yorulmayın! Müzik listenizi seçin ve sizin için otomatik yayın yapsın. Siz günlük işlerinizi yaparken hala aktif kalın.

Deneme Yayın Süresi


Kendi programınızı sunmak keyifli olur! Kesintisiz ve kaliteli olmasından endişeleniyorsanız önce denemek için şansınız var, bize ulaşmanız yeterli!

7/24 Teknik Destek


Yayında sorun mu var? Endişelenmeyin gece ve gündüz her zaman bir sorun olduğunda bize ulaşın hemen çözüyor olacağız.

En Uygun Fiyat


Rekabetçi fiyatlar sunduğumuzu biliyoruz! Ama kalite her zaman pahalı olmak zorunda değil. Uygun ücretlerle kitlenizi genişletin.

En iyi Radyo Hosting İçin İnanılmaz Noktalar

Sizin rahat bir deneyim yaşamanızı ama dinleyicilerinizin maksimum performans almasını istiyoruz. Şekershell’de ana unsur önce müşteri değerlerine odaklanmaktır. Kesintisiz Radyo hosting hizmetimizle:

Evet, tam bir performans için ultra ölçeklenebilir, tek hata noktası yok!
Anında kurulum sağlıyoruz! Heyecanınızı paylaşıyoruz!
Radyo Hosting paketlerimizde garantilediğimiz özelliklere göz atınız.
32/48/64/128 Kbps yayın kalitesi, limitsiz trafik, Auto DJ özelliği, MP3/AAC+, WHMSonic panel ve mobil uyumlu player tüm paketlerimizde var. Siz diğer ayrıntılara odaklanın. İstediğiniz kite gerçekten çok geniş olmalıysa en yüksek paket teklifimizi değerlendirin. Daha düşükten başlayıp sonra profesyonelleşmek isterseniz ilk paketimiz de uygun olacaktır.
Ucuz Radyo hosting paketi satın almadan önce konseptinizi belirlemeyi unutmayın! Alt yapıdaki tüm hizmetler bizden ama ön planda olan siz olacaksınız…

Sıkça Sorulan Sorular

Radyo hosting aldıktan sonra kurulum için çeşitli araçlar kullanmanız gerekmektedir. Winamp, sam2, sam4 gibi altyapılarla kolay ve hızlı bir şekilde radyonuzu yönetebilirsiniz.
İnternet üzerinden milyonlarca kişiye radyo kanalınız üzerinden yapacağınız yayınla ulaşabilirsiniz. Ses kalitesi ve diğer radyo teknik detaylarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Yayın akışını ve diğer tüm radyo konseptini belirleyebilir, DJ'lik yapabilirsiniz.
Sekershell Radyo Hosting, birçok radyoya hosting hizmeti veren bir bilişim firması olarak kısa süre içinde kurulum işlemini tamamlamaktadır. Ödemeyi yapmanız ve faturanızın oluşturulmasının ardından, kurulum işlemi çok kısa sürede tamamlanmaktadır.
İnternetten radyo yayını için hiçbir işlem yapmanıza gerek yoktur. Destek ekibimiz, bu konuda ve her konuda size desteğini sağlamaktadır.
Radyo Hosting sunucularımız Türkiye ve Fransa Lokasyonludur.
İnternet radyolarında, karasal radyo yayınlarındaki gibi frekans düzenlemesine gerek yoktur. Yayınınızı yalnızca radyo yayını yapacağınız web sitesi üzerinden sağlayacağınız için, frekans gibi bir yapıya ihtiyacınız yoktur.