PROFESYONEL HOSTİNG-1
PROFESYONEL HOSTİNG-2
PROFESYONEL HOSTİNG-3
PROFESYONEL HOSTİNG-4
PROFESYONEL HOSTİNG-5

Öne Çıkan Hosting Özellikleri

Tüm paketlerin öne çıkan bazı özellikleri aşağıda listelenmiştir.

Türkçe Kontrol Paneli


Arka planda kurulum Türkçe olarak hazırlanır. Sayfalar, dokümanlar ve ulaşmak istediğiniz arka yüz tamamen Türkçedir.

SSD Disk Performansı


SSD Disk yüksek performans sunar. Hızlı çalışan siteniz işlemlerinizi hızlı yapmanızı sağlarken Google için de yanıt algoritmasını etkiler.

Tek Tıkla Kurulum


Wordpress, Opencart ya da farklı alt yapıda yönetim paneliniz olsun! Hazır tüm tasarımları saniyeler için kurup sitenizi hizmete sunarsınız.

Ücretsiz SSL


Güvenlik başta gelir! Bu nedenle SSL sertifikanızı ücretsiz olarak size sunuyoruz. Sunucu ve alıcı bilgileri şifrelenerek korunuyor.

Ücretsiz Taşıma


Hosting taşıma işlemleri konusunda profesyonel teknik desteğimiz ile, taşıma işlemlerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Ücretsiz Yedekleme


Haftalık ya da aylık olarak tüm verileriniz yedeklenecektir. Bu da herhangi bir sorunda yedeklenen siteyi geri yüklemenizi sağlar.

AntiSpam ve Vürüs Koruması


Güvenlik başta gelir demiştik! Elbette sizi kötü yazılımlardan da koruyacağız. Spam ya da virüs korumamız sitenizi güvenli kılar.

7/24 Destek


Müşteri hizmetlerimiz tek tıkla yanınızda! Ana sayfada bulunan 7/24 Destek Merkezi’mize tıklayın ve soru ya da sorunları paylaşın.

%99,7 Ulaşabilirlik


Maksimum seviyede güvenlik sağlarken yine maksimum oranda ulaşılabilirlik sunuyoruz. Sitenize her an her dakika ulaşılabilir.

Paket Özelliklerini Karşılaştırın

EN ÇOK SATILAN
GENEL ÖZELLİKLER PRO-1 PRO-2 PRO-3 PRO-4 PRO-5
Disk Alanı 1 GB 2 GB 5 GB 10 GB Limitsiz
Aylık Trafik 50 GB 80 GB 150 GB 250 GB Limitsiz
Barındırabilir Site 1 2 3 5 1
Alt Alan Adı (Subdomain) Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Park (Eş) Alan Adı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Ücretsiz SSL
E-POSTA ÖZELLİKLERİ
E-Posta Hesabı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
E-Posta Başına Kota 500 MB 1 GB 1 GB 1 GB 1 GB
Toplam E-Posta Kotası 1 GB 1 GB 2 GB 2 GB 2 GB
Saatlik Gönderim Limiti 100 100 100 100 100
SMTP
POP3
IMAP
E-Posta Yönlendirme
Otomatik Yanıtlayıcı
Webmail Erişimi
Spam Filtresi
Antivürüs
Veritabanı
MySQL Adeti 10 Adet Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Databese Başına Boyut 500 MB 1 GB 2 GB 3 GB 3 GB
MySQL Sürümü 5.6 - 10.2 MariaDB 5.6 - 10.2 MariaDB 5.6 - 10.2 MariaDB 5.6 - 10.2 MariaDB 5.6 - 10.2 MariaDB
phpMyAdmin
<> Script
PHP Sürümleri 5.4 - 8.x 5.4 - 8.x 5.4 - 8.x 5.4 - 8.x 5.4 - 8.x
İstenilen PHP Sürümünü Kullanma
.htaccess & Mod_Rewrite
CGI / Perl
Zend Optimize
IonCube
Yönetim
Kolay Yönetim Paneli
Web Kontrol Paneli cPanel / DirectAdmin cPanel / DirectAdmin cPanel / DirectAdmin cPanel / DirectAdmin cPanel / DirectAdmin
Dosya Yöneticisi
DNS Yönetimi
FTP Yönetimi
E-Posta Yönetimi
Webalizer
Özel Hata Sayfaları
Tek Tıkla Kurulum
Hazır Uygulamalar
Panel Üzerinden Yedekleme
İstatistik Yazılımları
Kaynaklar
INODES(Dosya Adeti Limiti) 150.00 150.00 150.00 150.00 150.00
Dosya Başına Maksimum Boyut 100 MB 100 MB 100 MB 100 MB 100 MB
Lokasyon Türkiye Türkiye Türkiye Türkiye Türkiye
Depoloma Birimi SSD SSD SSD SSD SSD
Kapasite 2x10 Gbit/s 2x10 Gbit/s 2x10 Gbit/s 2x10 Gbit/s 2x10 Gbit/s
Network Uptime %99 %99 %99 %99 %99

199.00 ₺

149.00₺ / Yıl

SATIN AL

289.00 ₺

189.00₺ / Yıl

SATIN AL

389.00 ₺

259.00₺ / Yıl

SATIN AL

479.00 ₺

319,00₺ / Yıl

SATIN AL

509.00 ₺

339.00₺ / Yıl

SATIN AL

Linux Web Hosting, En iyi Hosting Hizmetleri

İnternet üzerinden yayın yapan sitelerin tamamının ana gereksinimi olan web hosting, sitenize ait olan kurulum dosyaları başta olmak üzere alt yapısal olarak gerekli olan tüm dosya ve dokümanların muhafaza edilmesi ve bu dosyaların İnternet ağı tarafından okunarak kullanıcılara ulaştırılması için gerekli olan bir sistemdir. Bu hosting alanı tamamen sizin sitenizin genel boyutlarına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bu belirlemede etken olan en önemli iki unsur ise İnternet sitenizin trafik ve disk alanı ihtiyacıdır.

Linux Web hosting, genel olarak değerlendirildiği takdirde aslında bilgisayardan daha güçlü olduğu bilinen ve "Sunucu" olarak ifade edilen makineler üzerinden sağlanan bir hizmettir. Burada ki sunucularda mevcut durumda bulunan alanlar bölünerek kullanıcıların hizmetine sunulmakta ve her kullanıcı kendi web sitesinin ihtiyacı olan alanı satın alarak kullanmaktadır.

Burada en çok dikkat edilmesi gereken husus ise sunucunun 7/24 açık olması ve asla kapanmamasıdır. Günün her saatinde sürekli açık olarak hizmet veren sunucularda yaşanabilecek en ufak bir aksaklıktan dolayı web sitenize erişim aksayabilir ya da tamamen kesilebilir.

Şeker Shell üzerinden kiraladığınız en iyi web hosting alanı ile basit olarak İnternet sitenizin faal olabilmesi için gerekli olan dosya ve dokümanları depolayabileceğiniz bir sunucu üzerinden, belirli bir oranda ki alanı kiralamış olacaksınız. Bu kiralama durumunda talep edeceğiniz hosting alanı ise sitenizde bulunan trafik ve disk alanıyla doğru orantılı olarak farklılık göstermektedir.

Özellikle kullandığınız bir web hosting zaman içerisinde sitenize yeterli gelmiyor ve bazı aksaklıklar yaşanmaya başlıyorsa o zaman web hosting alanınızın biraz daha genişletilmeye ihtiyacı var demektir. Bunun için Şeker Shell sitesi üzerinden "Web Hosting" kısmına giriş yaparak bir üst web hosting paketini inceleyerek satın alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Web hosting alanında ihtiyacınızın olduğunu düşündüğünüz hızlı hosting paketinden bir tanesini alarak yayın hayatınıza başlayabilirsiniz. Bunun için ortalama bir site içim gerekli olan trafik ve disk alanını hesaplayarak karar verebilir daha sonra sitenizin gidişatına ve ihtiyacına göre web hosting paketinde değişikliğe gidebilirsiniz. Yapacağınız bu hosting paket değişikliği sırasında sitenizde herhangi bir veri kaybı yaşamayacağınız gibi ayrıca değişiklik sırasında sitenizin bir saniye bile erişime kapanması söz konusu değildir.

Sıkça Sorulan Sorular

Web site sahibi olabilmek için öncelikle site.com şeklinde alan adı(domain)niz bulunması gerekiyor, eğer herhangi bir alan adına sahip değilseniz, Web sitemizde yer alan Alan adı sorgulama kısmından belirlemiş olduğunuz ismi sorgulayabilir ve uygunluk durumunu kontrol ederek alan adı tescil işleminizi tamamlayabilir ve hosting siparişinizi verebilirsiniz.
DNS Sunucu bilgileri Sipariş sonrasında size gönderilecek olan kullanıcı bilgileri e-postasında yer alacaktır
Elbette, istediğiniz zaman taşıma işleminizi Teknik Departmanımız hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirecektir ve akabinde bilgilendirecektir. Bu işlem için gerekli erişim bilgilerinizi bize iletmeniz yeterlidir.
Evet , Satın alınan Hosting hizmetinizi dilediğiniz zaman farklı bir alan adı ile değiştirmeniz mümkün, Bu işlem için panelinizden bize destek bildirimi oluşturmanız yeterlidir.
Web Hosting sunucularımız Türkiye ve Fransa Lokasyonludur.
Evet isteğe bağlı olarak özel ip hizmeti sağlamaktayız, Ek Hizmetler sayfamızı görüntüleyebilir veya bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Elbette, Dilediğiniz zaman düşük veya yüksek farklı bir web hosting paketi ile yönetim paneliniz üzerinden otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Evet, Web Sitenize dilediğiniz kadar sınırsız olarak, aynı sayfa içeriliğini gösteren (Park Domain) yönlendirmesi yapabilirsiniz.

ödeme seçenekleri