Mobil Sohbet Uygulaması
Mobil Sohbet Dünyasına Hoşgeldiniz!

Günden güne ilerleyen ve gelişen teknoloji'de bizlerde varız! IRC Sohbet siteleri için geliştirilmiş olan qwebIRC Mobil sohbet uygulaması sayesinde kullanıcılarınız mobil cihazları kullanaraktan evde, işte, Sokak'da dilediği her yerden sohbete katılabilirler.

Mobil sohbet uygulamasına sahip olan sohbet siteleri her zaman bir adım önde! Kullanıcılarınız, sohbet sitenize sadace bilgisayar aracılığı ile değil, mobil cihazıyla dilediği yerden mobil uygulamanız sayesinde hemen sohbete katılabilirler.

IRC Sohbet siteleri için, qwebIRC Mobil uygulama 2 versiyon olarak paketlere eklenmiş, paket ve detaylar aşağıda belirtildiği gibidir.

Ekonomik Paket
24,99
Standart Paket
189,00 - 84,99
Silver Paket
269,00 - 124,99
Gold Paket
499,00 209,99
Platinium Paket
219,99 - 219,99
Business Paket
449,00 - 249,99
Professional Paket
699,00 339,99

Not : Tüm paketlerde geçerli olan fiyatlar, tek seferlik ödenir. cPu ve RAM gibi kullanımların yüksek olması nedeniyle diğer yıllar için kullanım devam etmesi halinde 25TL ödeme alınmaktadır.

qwebIRC v3 Mobil sistemleri cPu ve RAM harcamaları yüksek olması nedeniyle özel kiralamış olduğumuz sunucularımızda barındırılmaktadır.

Demolarımız ;

qwebIRC v1 DEMO qwebIRC v2 DEMO qwebIRC v3 DEMO

Zengin Ödeme Seçenekleri

Mobil sohbet uygulama satın alma işlemlerini, Havale/EFT, Paypal, Kredi kartı Peşin veya Word, Maximum, Bonus, Paraf, Axess, Bank Asya, Card Finans Kredi kartlarına özel 2-9 taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz.

qwebIRC v1, qwebIRC v2 ve qwebIRC v3 versiyon farkları nedir?

qwebIRC v1 ; qwebIRC tarafından geliştirilen orjinal beta sürümüdür. Bazı hatalar ve eksiklikler nedeniyle qwebIRC v2 versiyon düzenlemesi yapılmıştır.

qwebIRC v2 ; Seker mobil sohbet versiyonudur, Şekershell Int. Bilişim Hizmetleri yazılımcıları tarafından geliştirilmiş olarak, arayüz ve ek özellikler sayesinde kullanıcıların daha fazla sevebilceği bir sohbet uygulaması haline getirilmiştir.

qwebIRC v3 ; Şekershell yazılım departmanı tarafından iyileştirilerek güncellemeler yapılmış ve ek özellikler eklenmiştir.

qwebIRC v2 Eklenen Bazı özellikler

- Nick Şifresi Alanı

- Nick Kayıtlama

- Radyo Aç/Kapat

- Özel Aç/Kapat

- Kullanıcı Engelleme

- Op Menüsü

- Geliştirilmiş Arayüz Tasarımı

- Dürt Özelliği

- Türkçe Karakter Sorunu Giderildi

- Bazı hatalar düzeltildi ve iyileştirmeler yapıldı.

qwebIRC v3 Eklenen Bazı özellikler

- Nick Uyarı eklentisi (Bir kullanıcı nickinizi yazdığınızda uyarı ekranında görebilirsiniz.)

- Ayarlar menüsü eklentisi (Rumuz kaydet, Rumuz değiştir, Başka salona gir ve kurallar dahil edildi.)

- Gülücükler(Smile) iconları eklentisi ile sohbet daha keyifli hale getirildi :)

- Nick listesi ve Kanallar açılır/kapanır hale getirildi (Kullanıcı istediği zaman kapatabilir veya açabilir bu sayede sohbet ekranını daha geniş kullanabilir.)

- Mesajlar bölümünde sayısal ifadeler eklendi. (Hangi kanal veya özel kaç mesaj gönderdi gibi.)

- Nick listesinde, her hangi bir nicke tıklandığı zaman açılır(popup) pencere eklentisi

- Davet sistemi eklendi.

- HTML5 alt yapısı ile kullanıcı dostu arayüzü tasarım geliştirildi.

- v2 Özelliklerin tamamı, v3 sürüm içinde geçerlidir.

Mobil Tema

Hızla gelişen ve hızla ilerleyen yeni nesil teknoloji mobil cihazlar sayesinde, Web siteleri için mobil tema olmazsa olmazları halinden birisi haline gelmiştir.

Gold ve Profosyonel paketlerimize özel wordpress web siteleri için, mobil tema hediye etmekteyiz, Mobil tema sayesinde web siteniz'de her zaman 1 adım ön planda olacaktır.

Mobil Temaların Verimi ?
Bilindiği üzere mobil teması olmayan bir web siteye mobil cihaz üzerinden ziyaret yapıldığında gerek sayfa yüklenme hızı, gerek boyutu, gerekse görselliği ziyaretçiye hitap etmemektedir. Doğal olarak bu sorunları en aza indirmek için ilk olarak mobil desteği vermek gerekir. Web sitenin içeriği ne olursa olsun mobil olarak içeriklerinizi sunmanız gerekmektedir. Böylece ilk problemi aşarak ziyaretçilerinizden tam not alabilirsiniz.

Google için Mobil Temanın Önemi Nedir?
20 Nisan 2015 tarihinde yayınlanan konu ile ilgili haberlerin ardından Google’ın yeni stratejisi açıkça belirginleşmiştir. Özellikle mobil temaların olduğu siteleri mobil aramalarda ön plana çıkaracak olan Google, web sitenizin mobil desteği yoksa ve ziyaretçilerin aradığı kelimede rekabet yüksekse şansınız bir o kadar düşük olacak. Çünkü rekabetin yüksek olduğu kelimeye sahip web siteler arasında sadece ziyaretçi, içerik ve kalite ön plana çıkmayacağı için mobil desteği veren siteler artı puan kazanacaktır. Bu nedenle Google’ın gözüne iyi görünmek için mobil makyaj yapmak her zaman işinize yarayacaktır.

Gold ve Profosyonel Paket Satın Alan Müşterilerimize sunacağımız Mobil Tema Özellikleri

- Sohbet Giriş Alanı

- Radyo Player Alanı

- Uygulamanız Var ise Uygulama Indirme Alanı

- Bileşen Sistemi

- Duyurular Alanı

- Son Dakika Haber Bandı

- Manşet Alanı

- 4 Farklı Yazıları Listeleme Alanı

- Astroloji - Burç Alanı

- Sosyal Ağlar

- Reklam Alanları

- 10+ Özel Yazı Fontu

- ve dahası!

Not : Mobil tema hediyesi, sadace Wordpress kurulu olan siteler için geçerlidir.

Android Uygulaması Bizden!

Profosyonel Paket satın alan müşterilerimiz için, Android uygulama oluşturması, ve oluşturulan uygulamayı, Google Play Market'e siteniz adına yayınlıyoruz!

Google Play Market üzerinden kullanıcılar, Uygulamanızı mobil cihazlarına kurabilir, puanlama ve yorumlama işlemleri yapabilirler.

Mobil cihazına kurulum sonrasında dilediği zaman, dilediği yerden sizin uygulamanızı çalıştırarak hemen sohbete katılabilir.

Google Play Market'in Önemi
Google Play Market her gün milyonlarca ziyaretçi tarafından ziyaret edilen android market uygulamasıdır, Size ait oluşturulan uygulama, kullanıcılarınız tarafından yorumlanması ve puanlaması sonucunda, uygulamanız, daha ön sıralamalarda yer alabilmekte olup, uygulamanız daha fazla kişi tarafından kullanılabilir hale gelebilmektedir.